купить

Schwalbe

  Бренди. Велосипедна гума SchwalbeSchwalbe - всесвітньо відомий німецький бренд. Він належить сімейної компанії Bohle, що діє з 1922 року. Вже третє покоління сімейства Bohle очолює компанію. Головний офіс компанії знаходиться в Німеччині, а її дочірні підприємства можна зустріти по всьому світу - у Великобританії, Франції, Японії, Америці, Австралії. Всього в списку дочірніх підприємств компанії числиться близько 30 різних країн світу. Сьогодні гума Schwalbe займає лідируючі позиції в рейтингу найбільш продаваних покришок в Європі. Втім, це не дивно, адже Німеччина - це найбільша країна Євросоюзу, і її зовнішній і внутрішній ринок відіграє важливу роль в європейській торгівлі. В даний час ринок велосипедних покришок Європи ділять між собою Continental, Michelin і Schwalbe, але якщо успіх і авторитет перших двох брендів більшою мірою залежить від успіху їх автомобільних покришок, то Schwalbe займається виключно велосипедної гумою, а це ставить компанію Bohle на перші рядки рейтингу.

Бренду Schwalbe (що в перекладі з німецької означає «ластівка») вже більше 40 років. Компанія Bohle з самого початку була пов'язана з велосипедами. Однак в останні чотири десятиліття інженери і розробники сконцентрувалися на виробництві високоякісних камер і покришок для велосипедів усіх типів. Головна ідея компанії полягає в тому, що покришки є найголовнішою частиною велосипеда, адже саме на колесах концентруються всі зусилля спортсмена-велосипедиста, і саме від шин залежить загальне враження про якості велосипеда. Покришки Sсhwalbe можна зустріти тільки в спеціалізованих магазинах, головним чином тому, що продукція бренду не продається без кваліфікованого ради і відмінного сервісу, які можна знайти тільки там.

Всі покришки Schwalbe поділяються на декілька великих категорій. Група Race призначена для гонок, MTB - для гірських велосипедів, покришки Tour використовуються на велосипедах з великим пробігом, а BMX і Street застосовуються у велопарку при виконанні трюків. Є також лінія Basic Line - економічна серія з найбільш низькими цінами, але великою вагою і меншою технологічністю. Сімейство шин Schwalbe Marathon завоювало велику популярність ще в 80ті роки - це була найкраща гума для багатоденних велопоходів. Туристи по достоїнству оцінили тривалий термін служби покришок та їх відмінну стійкість до ушкодженнями в екстремальних умовах.


В сравнении нет товаров

В выбраном нет товаров

Товар дня