Який захист для велосипеда від угону обрати - Велозамки, сигналізація на велосипед

27.02.2014

Типи велозамків

Велозамок U -подібної форми - блокуючий механізм у вигляді літери «U», виконаний із сталі, міцний, в комплект входить ключ. Усередині сталева плетена проволока, зовні покритий оболонкою , яка не шкодить лакофарбове покриття рами велосипеда, має засув для захисту від попадання в блокуючий механізм різних сторонніх предметів. Дає можливість кріпити колесо до рами. Забезпечує надійність кріплення, так як важко його перекусити або підібрати відмичку. Недоліком можна вважати обмеженість його застосування, так як його U- форма невеликих розмірів, важкий, габаритний.

Замок з ланцюгом - досить міцний, що забезпечується конструкцією замка. Представлений у вигляді масивної закаленої сталі або інших металевих сплавів з послідовним з'єднанням кожної ланки, тобто звичайний ланцюг довжиною до 1 метра. Зовні ланцюг покритий тканиною чи гумою, щоб не пошкодити раму велосипеда. У комплект входить навісний замок, який з'єднує два різних кінця ланцюга. Надійність такого замка залежить від матеріалу з якого він виготовлений і ціни. Досить важко зламати. Недолік - габарити і вага, яка може досягати декількох кілограмів.

Трос із замком - всередині тонка плетена проволока, зовні покритий оболонкою. Мабуть, найпоширеніший вид замків. Це пояснюється простотою конструкцією, легкістю, низькою ціною. Трос такого замка може досягати 2-х метрів. Недоліком є легкість виламування подібного замка через простоту конструкції.

Замок на велосипед з пластин - легка конструкція, яка складається з пластин сталі. Надійним назвати його не можна, так як пластини легко ламаються в місці їх з'єднання і легко підаються механічній дії.

Блокування колеса - дозволяє блокувати колесо велосипеда, обхопивши обід, нагадує принцип наручників. Блокування колеса пояснює собою, що велосипед не поїде, але його можна з легкістю забрати і понести в руках, так як він не має кріплення до чого-небудь. Такий захист від викрадення буде непоганий в парі і з будь-якою іншою системою. Наприклад з замком на тросу від BBB.

Сигналізація для велосипеда
Ще одним протиугінним засобом є велосипедна сигналізація. Широкого застосування поки не отримала, але користується невеликим попитом.
Сигналізація на велосипед з брелком показана на фото нижче
На зображенні сигналізація JX - 610, вона йде в комплекті з батарейкою без пульта. Тобто працює в ручному режимі. Давайте трохи докладніше розберемо як це працює? У даної велосігналізаціі є три режими A , B , C. Якщо утримувати кнопку в режимі A, то можна задати пароль з трьох цифр. B - блокує велосипед і C - змінює чутливість сигналізації. Чутливість досить висока, якщо почати смикати велосипед, то вона спрацьовує, все як і задумувалося. Натискаємо на кнопку B, коли хочемо включити її. Через 3 секунди, якщо ми захочемо її поворушити, то вона починає дуже голосно пищати Реагує на найменші вібрації і дотики за рахунок вібродатчика, який вбудований в середині пристрою, працює від спеціальної батарейки. При спрацьовуванні сигналізація видає 110-120 ДБ звуку, що відіб'є бажання відвести велосипед, так як це больовий поріг слуху людини. Звуковий сигнал буде звучати протягом декількох десятків секунд. Виготовлена з міцного пластику, водонепроникна (має вологозахищені кнопки), кріпиться до рами за допомогою гвинтів і гайок. Активується натисканням на кнопку. У комплекті може йти з дистанційним пультом для легкості управління сигналізацією. 
Тепер про сумне. Струм, який цей пристрій споживає в режимі очікування дуже високий. Він становить 700 мікро ампер. Багато це чи мало? Якщо порахувати всі дані на калькуляторі, то бачимо таку картину. Середня ємність батарейки, яка використовується в цій сигналізації становить приблизно 500 міліампер / год. Поділивши обидва значення отримуємо, що такий пристрій в режимі очікування, тобто не працюючи пропрацює 714 годин, а це десь 29 днів. Тобто ця штука не роблячи нічого витратить батарейку всього за місяць. 

Якими ще бувають замки
Кодовий замок для велосипеда - закривається і відкривається за допомогою певного набору цифр. Що поганого можна відзначити в кодовому велозамку так це що набір цифр при правильному підході підбирається досить швидко;
Під ключ - закриваються і відкриваються за допомогою спеціального ключа. Тут теж є ряд мінусів, недорогі замки зазвичай відкриваються простою відмичкою в лічені секунди, а ті які відкрити важко коштують на порядок більше.
Виробників велосипедних замків досить багато на ринку велосипедів. Особливо хочеться відзначити замки Голандського велосипедного бренду BBB. Такі замки досить поширені серед велосипедистів. Фірма BBB базується в Бенелюксі. В даний час є одним з лідерів з виробництва замків у Європі. Продукція даного виробника характеризується надійністю і високою якістю. Головна спрямованість виробника - це задоволення споживача своєю продукцією. Ціновий діапазон середній.

Протиугінний пристрій на педалі велосипеда - PEDAL LOCK
Хотілося б ще згадати в парі слів про протиугонку на педалі велосипеда. У Тайвані дуже великим попитом користуються велосипеди, їх виробництво стоїть на дуже високому рівні. Величезна кількість велосипедів виходить саме звідси. У зв'язку з цим рівень інновації тут на одному з перших місць. Так як Тайвань країна велосипедів, то і крадіжки їх тут досить поширені. Саме тому тут була створена перша інноваційна модель протиугінного пристрою на педалі велосипеда.
Велосипедні замки розвиваються, на ринку з'являються все нові і нові моделі, але злодії теж не стоять на місці. З виходом нових моделей, велосипедні злодії шукають способи злому цих замків. Так і було придумано дане велотворіння. Суть даної протиугонки полягає в тому, що велосипеди випускаються зі спеціальними педалями. Ці педалі, коли це того вимагає, здатні блокувати колесо велосипеда. Коли злодій намагається зламати такий велосипедний замок, то він просто ламає педалі і велосипед залишається без них. Максимум, що тепер можна робити з таким велосипедом - це котити його, ну а такого злодія наздогнати набагато простіше, ніж того хто крутить педалі.
На момент 2014р ця модель знаходиться поки в стадії розробки, але можливо це буде недовго і скоро у нас на просторах України  з'являться такі моделі, а поки можна тільки чекати.

 

У кінці статті хотілося б сказати, що краще всього використовувати декілька різних замків, що убезпечить велосипед від злодіїв. Звичайно і в цьому випадку 100% впевненості в збереженні велосипеда немає, тому не залишайте свій велосипед на тривалий час без нагляду і не економте на замках. Який замок вибрати вирішувати звичайно ж вам. Ми ж постаралися лише висвітлити всі можливі варіанти. В нашому магазині можна купити велозамки BBB.

Коментарии

Пока что нет комментарий


Добавить коментарий

Написать комментарийcaptcha
В сравнении нет товаров

В выбраном нет товаров

Товар дня